Тони Китановхски трио @ Brooklynski

Извонредните Тони Китановски Трио, во сабота (14.01.2017) со почеток во 22h.

Бидете во Бруклински.

Резервации на 078 337 843 / 02 6091 844, или преку порака на нашиот профил.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.