Неша – Галија / Стар Град – Пивница

Спектакуларно ја започнуваме Новата Година во Стар Град – Пивница со добро познатиот EX-YU Neša ГАЛИЈА!
На 21.01.2017 (Сабота), ве чекаме на добра свирка која ќе не врати во времето на старите добри евергрини на Neša ГАЛИЈА.
——————————————————–
Влезници:
– 150ден. во предпродажба во Стар Град – Пивница
– 200ден. на врата
———————————————————-
Резервации:
– Со секоја купена флаша добивате 4 ГРАТИС влезници.

Избор на флаши со резервации:
– Коњак (Badel 1L.) + 4 Води + 4 Сокa = 3000ден.
– Водка (Vigor 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 3000ден.
– Виски (Johnnie Walker – Red Label 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 4500ден.
– Јегер (Jägermeister 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 4500ден.
– Текила (Mendoza 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 3000ден.
– Шток (Štok 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 3500ден.
– Водка (Smirnov 1L.) + 4 Води + 4 Сока = 3500ден.
———————————————————————————–
Инфо и резервации: 075 – 235 – 781 / 076 – 462 – 372

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.