Петок – Aqustico во Lounge Bar Bis

Aqustico е синоним за почеток на викенд во Lounge bar Bis.

Повелете и уверете се што значи вистински добра атмосфера и одлична свирка.

Локација : спроти Воена Болница – 8 ми септември во Карпош 3

Резервации преку нивната facebook страна или тел:
071/333-889

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.