Саботно издание со Musaiq и DJ Skitara

Нека не ве спречи белото време од добра забава во VOX Night Club
Оваа сабота ви ги прикажуваме MusaiQ и Dj Skitara

Резервации во инбокс или на 072/311 429

 

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.