Нокаут во Станица 26

26 Јануари 2017 – четврток
НОКАУТ ТОЧКА ДРУЖБА ТОЧКА МК
Промоција на новиот веб сајт
и старт на јубилејна турнеја.

специјални гости ИГОР ЏАМБАЗОВ и GURU HARE
почеток 22:30ч, билети – 250 мкд

nokaut.mk

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.