Сабота во Јавна Соба

Саботна вечер посветена на уживање во добар блуз ~

Ни свират: Сашо Ѓорѓиевски- вокал и усна хармоника, Никола Петровски- гитара, Горан Поповски- тапани, Марио Рудан- бас.

Направете си резервација на 02 6092650, contact@publicroom.org

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.