Вечера и смеење до солзи

Да го започнеме февруари позитивно и со насмевки!

Ве покануваме на стенд – ап шоу со Ивана Наскова, уредник, автор и водител на тв-шоуто “На шанк” на “Алфа” телевизија и поранешен радио водител на “Канал 77”.

Времиња во кои “човек да не знае дали да пие чај или да се обеси” 🙂
Или, да го “собере” своето омилено друштво и да го донесе на мезе и вино во простор полн позитивна енергија!

Влез слободен,
бидејќи луѓето се најубави кога се смеат!

Резервации
02 609 2650, contact@publicroom.org или https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/vechera-i-smeenje-do-solzi-DUT97

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.