Авалон продукција ви претставува: Массимо Савич во Македонија

Важна информација: Половина од капацитетите за двата концерта, се веќе распродадени!

Билетите се во продажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, Југотон, Пола Југотон и цвеќарница „Розе”- Веро 2, како и онлајн.

Човекот глас во досега најинтимно издание!

 

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.