1 Фебруари Adventure 2017

Изложба на фотографии од досегашните настани на Прв до врв.

Отворање на изложбата и промоција на активностите за 2017 година во среда на 1 февруари во 20 часот.

 

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.