ГОЛИ ДЕЦА, концертна промоција на плочата “манија”

Концертна промоција на албумот “манија”
03 фебруари (петок) 21:00
Кино ФРОСИНА, влез слободен
Плочата ќе биде достапна по цена од 600 денари

 

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.