Денот на вљубените заедно со Нокаут во кафе Река

Прославете го Денот на вљубените во Cafe Reka / Кафе Река!

Специјално за овој посебен ден во вашиот омилен локал ќе имате можност да уживате во музиката на НОКАУТ!

Резервации на број 075 380 933 / 070 354 515 – со секој резервиран конопој со флаша следуваат гратис карти!

Влез: 200 денари

Почеток: 21:00h

Резервирајте со време и поминете си незабораво во Cafe Reka / Кафе Река!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.