Повторно заљуби се

Краток месец – многу причини за прославување!
Драги наши пријатели, по повод нашата преселба во новото кративно студио и по повод денот на љубовта, па и по повод денот на св.Трифун, би сакале да ве поканиме на мала забава во нашето ново Преплет местенце.
На настанот ќе имаме нова љубовна колекција на производи, специјално спакувани љубовни зборчиња и се разбира изненадувања за секој што ќе дојде. Ќе ни биде многу, многу драго доколку и вие бидете дел од забавата и заедно наздравиме, споделиме љубов и се опиеме од среќа!

Со нетрпение ве чекамеее! 😀

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.