Instagraphy – изложба на инстаграмџии

Драги инстаграмџии и љубители на фотографијата, Instagraphy, по повод 1 година постоење, Ве поканува на долгоочекуваната #instagraphytk инстаграмџиска изложба на која ќе бидат изложени фотки на повеќе од 120 инстаграмџии.

Фотографиите ќе се продаваат по цена од 50 денари и истите ќе бидат наменети за хуманитарни цели.

Ви ветуваме прекрасна вечер, добра музика, одлична дружба, прекрасни фотографии и по некое изненадување за вас!

DJ: Cyrillic

Влезот е слободен.

Ве очекуваме на 16 февруари, четврток, во 21.00 часот во Concept 37!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.