Тестирање на Tesla S P100D

Како Tesla S P100D постигнува 60 миљи одсно 100km/h за 2.28 секунди. Погледнето го клипчето каде дечкото ќе ви објасни математички

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.