10+ Креативни бои кои ќе ве натераат да ги носите од горе до доле на вашата облека

Да ли би сакале да бидете закопчани од грло до долниот дел на кошулата, или пак би сакале да оставите 2 копчиња одкопчани на крагњата?  Тоа сепак зависи од вашиот имиџ, и тоа заслужува да се обрне внимание на вашиот изглед.
Многу нови брендови големи брендови ги засрамуваат трендовите со украсни крагњи. Една мала игла со интересна боја на копчето доволно ќе привлече внимание.
Па ние ви направивме една галерија со интересни мали детаљи на облеката.
Очекуваме да добиеме коментари на постот на Facebook.

[su_custom_gallery source=”media: 10390,10391,10392,10393,10394″ limit=”5″ link=”lightbox” width=”600″ height=”400″ title=”never”]Погледнете ги парчињата женска облека инспирирани со Математички теми.[/su_custom_gallery]

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.