10 Филма на Вил смит

Ова се почетоците на Вил Смит, тука ќе ѓи видите сите добри улоги од почетокот до сега. Секој нов негов филм е блокбастер од Лоши момчиња (Bad Boys), Денот на Независноста (Independence Day) , Луѓе во Црно (Man in Black), и многу други сепак погледнете го видеото направено од WatchMojo.com.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.