Украински Фотошоп експерт што може да направи!

Viktoria Solidarnyh е Украински дигитален артист, која комплетно го има усовршено работењето со правење монтажи. Таа од повеќе фотографии има споено една, толку се реални што ќе помислите дека се вистинити. Ние ви спремивме 20+ фотографии, уживајте во монтажата на Викторија.

Повеќе информации за Viktoria Solidarnyh тука

[su_custom_gallery source=”media: 10911,10912,10913,10914″ limit=”4″ link=”lightbox” width=”720″ height=”400″ title=”never”][/su_custom_gallery]

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.