Примери за тетовирање

 

Shawn Cos е мајстор за тетоважи, тој има направено примери за интересни тетоважи со помош на хороскопски знаци. Но сепак не се обични хороскопски знаци, Shawn ги има претворено во монструмски знаци. Погледнете ги сликите и одберете си тетоважа.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.