Клеопатра Балетски спектакл

#КлеопатраБалет #CleopatraBallet 07.03.2017 во 20.00ч.
Посветено на празникот на жената 8ми Март
По претставата, МОБ ве поканува на коктел забава во фоајето.
Билетите се во продажба на Билетарница на МОБ 02/3118 451, ЈУГОТОН ГТЦ 1-кат, продавниците на NEPTUN низ Македонија и Online на www.mob.mk и karti.com.mk
„Чувството во живо… во ново руво„

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.