Суперхикс го објави својот нов албум

Шабан Шаолин, Хи-Мен и Мики Ли живеат на иста адреса…
| новиот албум – Underground Evergreens од Superhiks! |
Спакувано од Jugoton во форма на CD и дигитално достапно на еден клик преку Apple iTunes, Google Play, Deezer…

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.