16 Супериорни иновации кој секој треба да ги има по дома

 • Часовник аларм со апарат за кафе, е ова е јас мислам најдобра работа. Алармот ти ѕвони во тој период кафето се прави, и дур вие се освестите ќе имате топло кафе.
 • Лажичка како вага, оваа лажичка мислам ќе биде супер за домакинките, прецизно ќе измерат колку грама сол/шеќер/бибер ставаат.
 • Ногарки за кревет, на кој можеш да го приклучиш твојот телефон да се полни.
 • Лажиче напревно со штипка на горниот дел најдобро при пиење на чај/кафе/млеко доволно е да го измучкате и да не го оставате на маса.
 • Тастатура која може да ја приклучите на телефон и таблет со постоље да гледате што куцате.
 • Тавава е супер, доколку сакате да направите доручек за 5 души кој различно сакаат да јадат.
 •  

  Share Button
  dare

  dare

  Уредник на муабет.мк

  Напишете коментар

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.