After Work забава во Kitchen Bar Gnezdo

Забавата продолжува и овој петок. Заедно да го започнеме викендот со Beni & Non Stop (Official), ДиЏеј Брик и Вашето омилено гнездо, Гнездо Кујна Бар. Телефони за резервации, ги знаете, 078/306-010 и 02/3212-830, или преку порака на нашата фб страна. Повелете, Ве очекуваме.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.