Aqustico – петок во Lounge Bar BIS

Aqustico the band – петок 17.03 Lounge Bar BIS
И овој петок продолжуваме со истата викенд еуфорија од предходно 🙂
Како што знаете петок е ден резервиран за Aqustico the band и специјално избранте поп рок хитови на нивниот репертоар.
Забавата е загарантирана!!!

Локација : спроти Воена Болница – 8 ми септември во Карпош 3

Резервации преку нашата facebook страна или тел:
071 333-889

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.