1ви Април во Јавна Соба: Shake The Room!

Маски, креативност, зезање, награди, шотови, коктели, игранка…
Пловење низ времето со префинета музичка селекција на Oldboy…

Што ќе бидеш ти?

Покажи ни! ~
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/shake-room-1r69V
078/250-554, contact@publicroom.org

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.