НОВА ИСКРА, Искра и пријателите на Саем на книга 2017

Ве покануваме и годинава да го посетите штандот на НОВА ИСКРА, Искра и пријателите на Саем на книга 2017,

4-10 април 2017, 10-20ч., сите заедно да се дружиме, да се радуваме на книгите,

да се мотивираме за остварување на целите и соништата 🙂

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.