Промоција на „Незапирлив“ од Ник Вујичиќ

„НЕЗАПИРЛИВ“ – втора книга на македонски од Ник Вујичиќ!
Посетете го нашиот штанд на Саемот на Книга од 04-10 Април и придружете ни се на официјалната саемска промоција во недела, 9ти Април со почеток од 11 часот!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.