Сабота во Јавна Соба

Саботна вечер, добра забава и свирка на South Park!
Светлана Јовановска- вокал, Виктор Николовски- вокал и бас, Благојче Пенов – тапани, Зоран Костадиновски -водечка гитара и Горјан Стојменовски – ритам гитара

Ве чекаме на пијачка, дружење и шизење на нивниот одличен rock, pop, funk репертоар~

Резервирајте си место за вашето друштво…
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/saturday-public-room-hehgz
078 250 554
contact@publicroom.org

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.