13-ти април Ракија вечер во Јавна Соба

Саботно опуштање под отворено небо и уживање во различни вкусови на ракија!

Резеврирајте си простор за мезе и дружење~
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/rakija-night-1-yykIc
078 250 554
contact@publicroom.org

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.