14-ти Април Среќен Петок во Јавна Соба

Попладневни часови посветени на уживање во македонско вино, вкусно мезе, дружење, муабети ~
Вашата омилена сорта од Bovin, Traikovsky, Tikves Special Selection, Brzanov, Popov, Stobi, Brusani, Tristo на – 50%

Резервирајте за вашето друштво…
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/lucky-friday-ddOJv
078 250 554
contact@publicroom.org

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.