Велигденска забава со ВлаДоДлак и Gameover во Цреша бар!

Сабота,
Велигденска забава на која ќе имате можност да ги слушнете за првпат Back to Back.
Dj Gameover и влаДоДлак the Drom Connection.
Музичкиот избор ќе се движи од DnB, Funk, House, Deep house, Tech House.

Доколку сте расположени за добра журка може да го посетите Цреша бар

Share Button

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.