ТАЈНО МОЈА – Мјузикл во чест на Тоше Проески

Распродадена изведба. Следните изведби се закажани за 20 и 21.04.2017 во 20ч.
ТАЈНО МОЈА – Мјузикл во чест на Тоше Проески 19.04.2017 20.00ч.
Билетите во ограничен број по цена од 600 денари се веќе во продажба на билетарница на МОБ 02 3118451,
ЈУГОТОН ГТЦ 1-кат и онлајн на www.mob.mk и www.karti.com.mk

Заради големиот интерес на публиката за мјузиклот „Тајно моја“ во чест на Тоше Проески, Македонска опера и балет закажа четврта изведба на мјузиклот Тајно Моја.

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.