Funky Vinyl,Fresh Beer & Soul храна во Колектив (Месечна Програма)

Funky Fresh ви претставува:

Funky Vinyl
Fresh Beer
& Soul Food

Нова Funky Fresh Vinyl Only резиденција!
Секој петок @ Колектив / Kolektiv бар и ресторан (Плоштад Македонија) – Музики од А до Ш!
Старт 18:00 – 01:00 часот.

Програма за месец Април 2017:

07.04.17 – DJ Cvare & DJ HyperTech

14.04.17 – DJ Goce & DJ Drazi Drags

21.04.17 – DJ Flooder & DJ HyperTech

28.04.17 – DJ Cvare & DJ Nomaduzz

Facebook event

Share Button

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.