Аперитиво во Кино Карпош

Аперитиво во Кино Карпош – Петок од 17:00

Селектор на музика: DJ Flooder
[Внимателно селектирана музика исклучиво на винил]

+ Промотивни цени на селектирани вина од Tikveš Winery.
+ Бесплатна храна која ќе ги задоволи и најпрефинетите вкусови.

Share Button

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.