Mashup Fridays во night club VOX

Dj Fitty Flow и Dj Nasty (SureShotz Entertainment), се овој петок на Вашиот омилен подиум во клубот VOX. Не очекува уште една Mashup Fridays забава со најголемите hip-hop, r`n`b и trap хитови, а на Вас е само да го резервирате присуството преку порака на нашиот facebook page или на 072/311 429.

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.