Сабота во Јавна Соба

Саботно шизење и дружење тераса!
За музичките звуци ќе се погрижи Ивана Низамовска, дј во Радио МОФ.

Уживајте со вашите пријатели во нејзината селекција ~
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/saturday-public-room-y7ODl
078 250 554
contact@publicroom.org

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.