23-Април Дружба во парк со Гитара Пет

Во недела на 23.04.2017 ве покануваме на дружба во парк со Гитара Пет. Да се видиме, да се подружиме, да засвириме малку, да фрлиме по некое фризби и да сликнеме по некоја гитарска фотка 🙂
Настанот е отворен за сите наши членови, како и за сите сегашни и идни гитаристи/ки кои се заинтересирани за часови по гитара, сакаат да дознаат нешто повеќе за нас или чисто сакаат да ни отсвират нешто и да се подружиме.

Ве очекуваме СИТЕ НА ФОНТАНА ВО 12ч. (со гитари со сé 😉

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.