Промоција на Бебе Готвач

Со огромно задоволство ве покануваме на промоцијата на печатеното издание на Бебе Готвач.
Првиот македонски готвач со рецепти за бебиња и деца од 6+ месеци напишан од македонските автори Irina Nakov и Elena Petkovska има 350 рецепти, исто толку корисни совети, статии поврзани со дохраната и развојот на бебињата, совети како до успешно доење како и табели за дохрана.
Промоцијата на Бебе Готвач ќе се одржи на 3-ти мај во ATK Family Club со почеток во 18 часот, а во продажба ќе се најде од 4-ти мај.
Ве очекуваме нестрпливо ❤

Повеќе детали за Бебе Готвач на следниот линк

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.