Нова песна на Дани – Нема две

Едно место за #Љубов роден град….
| Dani Dimitrovska | Нема Две | Град за љубов |
(За видеото се користени сцени од првиот колор филм за Скопје, „Градот на Вардар“, снимен 1962 година, во режија на Бранко Гапо.) Обработка и техничка реализација: Nikola Klincarov

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.