Четврток: Васил Хаџиманов Трио во Цреша Бар

Овој четврток, уживаме во Jazz сесија со Васил Хаџиманов Трио.

Доколку сте расположени за добра релаксација, ве очекуваме!

Резервации на телефонот 075490825

Facebook event

 

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.