Киднапирање на мало дете пред својот татко

Joey Salads познат по неговите видеа на Youtube, прави експеримент Како родителите се грижат за своите деца додека си играат на игралиштето. Во случајов татко то не ни приметува дека некој разговара со неговото дете камоли дека ќе го киднапира. Повеќе погледнете на видеото подоле.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.