Вечера и смеење до солзи

Погледнете го динамичното дуо – Никола Тодороски и Стрезо Стаматовски!
2 MOTHERS BROTHERS или ОД ДВЕ МАЈКИ БРАЌА e
105 минутна жестока комедија на тема #жени #мажи #турција #екстерно #интерно #комити #секс #алкохол збогатена со пародија на познати песни.

Неверојатно шоу кое не сакате да го пропуштите!
Резервација 300 ден. по лице, која вклучува чаша вино или пиво по избор, ладна мезе даска и добро смеење.
Билети во барот на Јавна Соба и на contact@publicroom.org

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.