Саботно Издание во night club VOX

И оваа сабота во клубот VOX, ќе имаме спој од алтернативна музика и hip-hop / r`n`b звуци. Beta House Band од една страна и Dj Nookbizkit од друга, ќе бидат на Вашиот омилен подиум, а Ваше е само да го резервирате присуството преку порака на fanpage-от или на 072/311-429.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.