Да ли се сеќавате на Том Андерсон? Основачот на MySpace.com

Да ли сте размислувале што се случи со ко-пронаѓачот на MySpace.com. Доколку некој не се сеќава на MySpace.com, тоа беше друштвена мрежа како Facebook  и беше продадена во 2005-тата за само 580 милиони долари. Одкако том го продаде MySpace, го откри фото апаратот и му се роди жеба да шета светот. Тој има прекрасни фотографии од Хонг Конг пристаништето, го испитува античкиот град Беган во Мајанмар, во Исланд  го слика северното небо и неговите прекрасни зраци, или пак седејки под сенка на Хаваите прави слики на Оаху планината. Да не ја должиме многу погледнете ги сликите подоле.

[su_custom_gallery source=”media: 12885,12884,12883″ limit=”3″ link=”lightbox” width=”700″ height=”700″ title=”never”][/su_custom_gallery]

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.