Дечкото заспал и не го исполнил ветувањето на својата девојка таа му се одмаздила

Наталија Вивер, рецепционерка од Англија. Поминала многу убаво неделно попладне со нејзиниот дечко Стефан Хал. Единствен проблем бил што момчето премногу се изморило дента и во 6 часот легнал да спие. Што прават девојките во ваква ситуација? Слатка одмазда се разбира .
Стефан бил многу изморен,  Наталија отишла на работа. Тие цело време биле активни на Snapchat. Вечерта кога Наталија дошла дома и забележала дека нејзиниот дечко спие,тоа  не било според договореното. Таа вечерта почнала да го шминка. Кога Стефан се разбудил сабајлето во 4 сабајле кога се видел на огледало тој се шокирал. ,, Се обидов да му објаснам дека вечерта нашминкан си дошол дома’’ Наталија изјавила за DailyMail.
Од како ситуацијата малце стивнала, парот почнал да се смее на настанатата ситуација, дечкото не бил лут. Наталија била изненадена што за целовреме дур го шминкала дечкото тој спиел! Погледнете ги сликите подоле.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.