Промоција на ВИДЕО СПОТОТ Галитиеа [PMG Recordings]

Почитувани гледачи, драги дами и господо ПМГ Recordings, со необично задоволство ве кани на промоцијата на новиот видео спот за извонредниот хит. Метропол на нашата високо ценета артист-ка Галатхеиа.  Видео спотот е режиран од младиот господин Георги Унковски, на кого особено му благодариме, истакнувајки дека овој негов волонтерски потег високо го цениме. Освен проекцијата на видеото, вечерта ке биде исполнета со многу музика, за што ке се погрижат Мирко Попов и Галатхеиа

Ке може да си набавите ЦД од нејзиниот деби албум Метропол

кој  може бесплатно да го спуштите овде

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.