Фотографии од концертот на Gipsy Kings во Скопје

На 22 декември во рамките на второто издание на ALL YOU NEED 15 LOVE евентот, предновогодишен концерт одржа  светската атракција GIPSY KINGS . Направивме неколку фотографии за вас погледнете и уживајте.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.