Денска Новогодишна Забава

Рецепт за незаборавен пречек на 2018 =
Музика
+ Друштво
+ Вкусно мезе
@Public Room

На репертоар ги имаме:
Lady Blue кои ни свират pop, rock, funk песни
& DJ Tose со soulful house звуци!

Денсаме, уживаме, се забавуваме и се спремаме за уште една одлична година која следи!

Резервации на телефон
078 250 554

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.