МНТ Супернова 2018, соѕвездие на добрата забава!

Нашата посада е подготвена!

МНТ СУПЕРНОВА 2018, соѕвездие на добрата забава!

31 декември со почеток од 21 часот – голема новогодишна журка со Сашко Коцев, Биба Додева, Бени и Нон Стоп, Александар Митевски, Дамир Имери бенд и DJ Драган Б. Костиќ
Во Македонскиот народен театар – една поинаква Нова Година, со многу смеа, рокенрол и ретро за добро расположение!

Да ја лансираме старата ! MНТ СУПЕРНОВА 2018

Билетите се пуштени во продажба на билетарницата во МНТ.
Партер – 2000,00 денари
Галерија 1 – 1800,00 денари 
Галерија 2 – 1600,00 денари

Информации на билетарницата на МНТ на телефон 02/3 230 304

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.