Божиќен Концерт PMG Kolektiv vo Vinyl

PMG Kolektiv
ќе отсвират пригоден божиќен концерт
во реномираниот скопски бар Винил

воедно, тоа ќе биде последен пат кога со бендот ќе настапи нашата пријателка, шармантна вокалистка и синтисајзеристка, госпоѓицата Теа Шалдева

Проследете не

влезот е бесплатен

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.