Хуманитарна изложба на WOW Box подароци

Прва изложба на првиот роденден на WOW Box.

http://www.wowbox.mk/ е веб продавница и корпоративен сервис за подароци. Во понудата доминираат концептуални и тематски сетови од производи за подарок со врвен дизајн и висок квалитет.

Изложбата е во чест на Љубовта како суштинска инспирација. Селектиравме производи за израз на романтична љубов: љубовна колекција на WOW Box за персонализација, парфеми, накит и аксесорис, рачно изработени чоколади, вински и шампањ сетови, подароци инспирирани од уметноста, цвеќе, хај-тек гаџети и др.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.